Meteen naar de inhoud

Kerkelijk centrum tijdelijk bewoond

Zoals u wellicht al hebt gemerkt zijn we de afgelopen dagen druk in de weer geweest rond het gebouw naast de kerk. In verband met de situatie in de Oekraïne hebben we de bovenverdieping geschikt gemaakt voor de opvang van mensen die daar vandaan zijn gevlucht. In principe moet ons gebouw nu geschikt zijn voor de opvang van één gezin. We weten nog niet welk gezin wij als gast mogen ontvangen, en ook nog niet wanneer dat zal zijn.
Waarschijnlijk zullen de mensen de eerst dagen vooral toe zijn aan rust, maar wellicht vinden ze het prettig om zich na verloop ook in het sociale leven van ons dorp te mengen. In elk geval zult u wat meer beweging zien, en zal het licht ’s avonds wat langer blijven branden. Hoe goed onze gasten Nederlands en/of Engels zullen verstaan, kunnen we uiteraard ook nog niet zeggen. Wanneer u vragen heeft kunt u daarom altijd bij ons terecht.

Met hartelijke groet, namens de Protestantse gemeente,

Jurgen Vroegh, voorzitter (06-22921184)
ds. Riemer Praamsma, predikant (0513-438636)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Chat openen
Klik op Chat openen ↓
Klik op Chat openen ↓
😀 Hallo, stuur een appje naar genoemd contact voor meer info en/of opgave voor deze activiteit. 😅


Volg de Stille verbinding, klik op