Ga naar de inhoud

Afscheid koster Nij Brongergea Tsjerke

Zoals u misschien weet, heeft Lutske Cnossen aangegeven per 1 juni as. te willen stoppen met haar werk als koster van de Nij Brongergea Tsjerke. Lutske heeft ruim 30 jaar met enorme inzet en gedrevenheid gezorgd voor het slagen van zowel de diensten als allerlei andere activiteiten.

Toen Lutske dit bekend maakte dachten we wel even: dit kan nog best lastig worden. Maar, gelukkig kunnen we u meedelen dat per 1 juni a.s. Harmen Schreur – bij de meesten van u zal hij bekend zijn – koster wordt in onze kerk in De Knipe. Wij wensen hem veel succes en veel plezier in deze voor hem nieuwe baan.

Op zondagmorgen 22 mei a.s. nemen we afscheid van Lutske als koster, in de dienst in de Nij Brongergea Tsjerke. Na de dienst is er onder het genot van koffie en een drankje gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen.

College van Kerkrentmeesters

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.