Meteen naar de inhoud

Kinderkring

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Van A tot Z
Bent U de hoogste Heer
Alfa, Omega en zoveel meer
Oneindig groot
Is ook uw heerschappij
U bent het einde voor mij

De letters van het alfabet bepalen de verhalen voor de Kinderkring. Naar het lied ’Van A tot Z’ van Marcel en Lydia Zimmer. Het refrein staat hierboven. In de maand oktober hadden we alleen de letter Q. De letter staat voor IQ, onze God is de slimste. Niet in de zin van ik ben je te slim af, maar we hebben gekozen voor het verhaal van de wijze koning Salomo.

Bijbelse optocht en kermis Een Bijbelse optocht en wat doe je daarna? Dan ga je naar de Bijbelse kermis. Om de attracties te bezoeken moet je knikkers verdienen. Die kun je krijgen door een Bijbelse vraag goed te beantwoorden en door de bal in het juiste bakje te gooien. Is het antwoord A dan moet de bal in het bakje met de letter A. Na 10 minuten krijgt iedereen een dubbel aantal knikkers. Wat kun je met je knikkers doen. Touwtje trekken is erg populair op de kermis, het pakje mag je pas thuis openen. Popcorn eten. Met de handpop Benny op de foto. Met de bestuurbare tractor smarties scheppen. Voor ieder wel iets leuks om te doen. Na een half uur op de kermis te zijn geweest wordt het weer tijd om naar de kerk te gaan. Iedereen mag nog een keer touwtje trekken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Chat openen
Klik op Chat openen ↓
Klik op Chat openen ↓
😀 Hallo, stuur een appje naar genoemd contact voor meer info en/of opgave voor deze activiteit. 😅


Volg de Stille verbinding, klik op