Ga naar de inhoud

Ontmoetingsgroep Ouderenpastoraat

Driemaal is scheepsrecht: met het ouderenpastoraat naar Wit-Rusland.

In november 2020 en in januari van dit jaar ging, wegens de pandemie, deze ontmoeting niet door. Maar op maandag 25 april zal het dan daadwerkelijk plaatsvinden.

Pier en Lutske Cnossen verzorgen dan een presentatie over hun werkervaringreizen naar Wit-Rusland. Na de kernramp in 1986, bij plaatsen Tsjernobyl en Pripjat in Oekraïne, zijn door particulieren en vrijwilligers diverse hulpverleningsprojecten opgestart. De organisatie waar Pier en Lutske deel van uitmaakten, hield zich o.a. bezig met de verbouwing van tehuizen waar kinderen, afkomstig uit Tsjernobyl en omgeving, een veilig onderkomen hebben gekregen. Na afloop van de presentatie sluiten wij de middag, en dit seizoen, af met hapje en een drankje.

Waar:        KC Nij Brongergea Tsjerke
Hoe laat:  14.30 uur
Wanneer:
maandag 25 april

Namens de taakgroep
Fokke Veldstra
0513-688976
Zie ook de App Ouderenpastoraat

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.