Meteen naar de inhoud

Papa Panov dorpswandeling

Elke dag even een frisse neus halen is heel goed voor je. Al ontneemt de gure koude december maand je de zin om naar buiten te gaan. Wil je toch naar buiten dan krijg je de kinderen niet mee. Daar hebben wij iets op bedacht. Een dorpswandeling waarbij genoeg te zien en te horen is om je onderweg niet te vervelen. Het enige wat je nodig hebt is een telefoon met QR scanner erop. Bij het startpunt zijn folders met alle informatie en routebeschrijving te vinden. Neem de folder mee en wandel langs de acht kijkkastjes die in de diverse tuinen staan. Met de zaklantaarn die aan het kijkkastje hangt schijn je naar binnen en ontdek je wat er in verstopt zit. Op het kijkkastje kun je een QR code scannen en zie je een filmpje. Laat je verrassen door deze Russische volksvertelling van Papa Panov. Wil je nog een keer genieten van het verhaal van Papa Panov doe dan de wandeling nog eens met een vriendje of vriendinnetje. Ga gezellig met pake en beppe of opa en oma. Doe de Papa Panov dorpswandeling zo vaak als je wilt. Deel je ervaring op facebookpagina Papa Panov.

Je kunt de dorpswandeling maken in Tjalleberd en De Knipe, de route start bij het Kerkelijk Centrum:
    • Tjalleberd – Aengwirderweg 282
    • De Knipe – Meyerweg 70
We wensen iedereen een hele mooie wandeling en prettige feestdagen toe.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Chat openen
Klik op Chat openen ↓
Klik op Chat openen ↓
😀 Hallo, stuur een appje naar genoemd contact voor meer info en/of opgave voor deze activiteit. 😅


Volg de Stille verbinding, klik op