Ga naar de inhoud

Weer op bezoek

Nu de prikken gezet en de maatregelen versoepeld zijn, maak ik graag van de gelegenheid gebruik weer echt bij u op bezoek te gaan! Ik hoop deze zomer een rustige inhaalslag te maken en net al bij de prikken werk ik daarbij per geboortejaar van oud naar jong. Een maand geleden ben ik met geboortejaar 1923 begonnen en nu ik dit schrijf ben ik bij geboortejaar 1935 aangeland. Als u voor die tijd geboren bent en u heeft toch niets van mij gehoord, geef me dan even een seintje. En dat mag ook als u van een later bouwjaar bent: anders dan bij de GGD is voordringen hier geen enkel probleem. Een appje gaat het vlotst: 06-51594961. En anders kunt u me bellen op 0513-438636.

ds. Riemer Praamsma

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.