Meteen naar de inhoud

Zoveel te doen…

Hoe jonger, hoe drukker, zo lijkt het wel te zijn. Maar juist daarom proberen we met een aantal mensen van 25-39 jaar om een keer op een doordeweekse dag een avond vrij te maken om met elkaar te praten over dat wat je drijft en over dat wat je rust geeft. Worden dat diepzinnige gesprekken? Misschien wel, maar het mag ook gewoon gezellig zijn. Eerst die datum maar eens. Afgelopen weken hebben we uitnodigingen rondgestuurd en een datum zal nu wel zijn geprikt. Maar als je nog aan wilt haken: stuur ons een berichtje en we vertellen je waar en wanneer het zal zijn. Wie weet zien we elkaar dan binnenkort!

Narda Bergsma
Riemer Praamsma

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Chat openen
Klik op Chat openen ↓
Klik op Chat openen ↓
😀 Hallo, stuur een appje naar genoemd contact voor meer info en/of opgave voor deze activiteit. 😅


Volg de Stille verbinding, klik op